Arabalar 3 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.4 IMDB Puanı 3,607 Görüntülenme

Arabalar 3 izle

Arabalar 3 (Cars 3) konusu, Şimşek McQueen yeni nesil ve kendisinden daha hızlı olan arabalar tarafından küçümsenir ve artık aranan bir araba değildir. Cruz Ramirez genç bir teknisyendir ve onun yeniden oyuna dönmesi için ona gerekli değişiklikleri yapmasında yardımcı olur. En büyük yarışta Piston Kupası kimin olacak ?

2017 yılında gösterime girmiş olan Arabalar serisinin üçüncü filmi olan Arabalar 3, diğer arabalar filmlerinden sonra en çok izlenen ve konuşulan film olma başarısını göstermiştir.

En çok izlenen filmlerden biri olduğundan sebeple arabalar 3 filmini de çekerek en kısa vakitte seyirci ile paylaşacaktır. Konusu olarak zati resmine bile baktığımızda anlayabileceğimiz gibi animasyon özellik de bir filmdir. Genelde çocuklar için vazgeçilmez film türü olmakla beraber kimi gençlerinde vazgeçemediği bir film türüdür. İlk iki filminden 1 milyar dolardan fazla gişe kazancı yapılmıştır. Bu gişe hasılatından sonra arabalar 3 filminin çekilmesini herkes normal karşıladı. Her kesim tarafından izlenilebilecek bir film olmasından dolayı arabalar 3 ebeveynler çocuklarını rahatlıkla sinemaya götürdüler.

Animasyon filminde ehemmiyetli olan seslendirme ve görüntüdür. Bu filmde hem seslendirme olarak eğlendiren hem de arabaların konuşması ve arkadaşlıkları aslında çocukları arkadaşlıkların ehemmiyetine de işaret etmektedir. Yönetmen koltuğuna tanınmış bir yönetmen olan Brian Fee’nin kurulduğu ve başarılı bir film ortaya çıkardığını söylemeden geçemeyiz.

Arabalar 3 izlenmesi gereken nadir filmlerden birisi olup, Şimşek McQueen'in maceralarını anlatmaktadır. Oyuncularını da söylemek lazım, zira filmi asıl güzelleştiren oyuncuların becerileridir. Owen Wilson, Michael Caine, John Turturro gibi değerli oyuncular bulunmaktadır. Aile yapımı olduğundan dolayı ailece gelip ve hiç düşünmeden izleyebileceğiniz bir film özelliği olduğundan dolayı emin olabilirsiniz ki, çıkarken yüzünüzde tebessüm olacaktır. İçindeki çocuğu yaşatan büyük yaştaki izleyecilerin bile sıkılmadan izleyebileceği nadir animasyon filmlerinden birisidir.

Her kesim tarafından merak edilen bir diğer husus ise vizyon tarihi idi ve çok geçmeden yapımcı şirketten yayın tarihi ile alakalı bir açıklama geldi, 16 haziran 2017 olarak duyurulan filmde çok kaliteli çekimler sizleri bekliyor. Eğer sinemaya gitmeye zamanınız yok ise elinizde mısır ve evinizi bu animasyon filmini keyif alarak izleyebilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar